Jump to content

Recommended Posts

Posted

3500,- og oppover, eksklusiv montering. Fikk pris på 6000,- eller noe ferdig montert i min, men tror de jeg sjekka hos er ganske dyre.

Prisene varierer uansett veldig etter hvor omfattende system du vil ha. Ting som digital timer i bilen og batterilader koster ganske mye ekstra.

Posted

I en butikk i nærheten her var det tilbud nå, og de skulle ha 1700,- for motorvarmer, og 700 for kupévarmer. :shock:

Posted

Hvis det var uten ledningsnett er det ikke så fælt billig, men det var kanskje med alt.

900-1300W kupévarmere ligger ofte fra 299,- til 399,-. Får godkjente kupévarmere til og med hos Biltema. Selve motorvarmerelementet ligger gjerne på 6-700,-. Men så kommer kabler, støpsler, etc. i tillegg, og det er DYRT (brannsikre kabler). Bare ledningsnettet til motorvarmeren koster noe sånt som 800,-, så er det forgreningskontakt, kabel og strømuttak til kupeen også, og timer etc.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...