alpina b3 Skrevet Februar 16, 2005 Skrevet Februar 16, 2005 Har montert alpina striper på min b3 Gleder meg til sommeren, alpina frontspoiler er ikke noen vinter hit precis http://www.bmwguiden.no/modules.php?set_albumName=alpina_b3&id=front&op=modload&name=gallery&file=index&include=view_photo.php
alpina b3 Skrevet Februar 16, 2005 Forfatter Skrevet Februar 16, 2005 Har stygge vinterhjul på, så dere må vente på mer bilder når alpina felgene kommer på Har monter alpina bakspoiler og, det vart rigtigt pent.
Erik E30 Einum Skrevet Februar 16, 2005 Skrevet Februar 16, 2005 Har man først en Alpina så hører stripene med synes jeg. I allefall de på frontspoileren. Stripene på siden har jeg litt blandede meninger om.
alpina b3 Skrevet Februar 16, 2005 Forfatter Skrevet Februar 16, 2005 Stripene på siden har en del at si, bilen blir meir komplett. Sølv striper passer bra med hvite blink lys og de orginale alpina felgene. Den var litt anonym uten striper, men nu såpass at det ikke er smakløst sønder stylat. En del som trur de har peiling har og tvivlet at det var en ekte alpina uten striper og hekkspoiler. Nå er den komplett, men 18 eller 19" alpina felger vore gøy.
Erik E30 Einum Skrevet Februar 16, 2005 Skrevet Februar 16, 2005 Joda, enig i at det har litt å si for å få bilen komplett. Det er bare det at jeg synes det er stiligere med striper på spoileren enn på siden. Når BMW CCN var i Tyskland i 2001 var vi innom Alpina-fabrikken, og der stod det en NYDELIG E36 B8 cab! Drømmebil!
alpina b3 Skrevet Februar 16, 2005 Forfatter Skrevet Februar 16, 2005 Det går en e36 b3 3.0 cab i oslo. Den var på finn.no for en stund siden. Snakket med egil stenshagen bil før eg kjøpte min og dom har servat en b3 cab i oslo området. Ellers veit eg bare om en til 4 dørs(bergen?) og en coupe b3 3.0(var i mo i rana før noen år siden) Alpina b8 er deilig, men med norske avgifter er det bare at drømme. I sverige er det noen, sjekk www.autopower.se der er det en repotasje om en b8 og drømme alpinan b7 fra 1986 eller 1987
DaggEn Skrevet Februar 16, 2005 Skrevet Februar 16, 2005 Rett og slett en drømmebil for meg.. Rå kraft..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå