Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Har ikke prøvd den nei, har heller ikke noe ønske om det... men det er jo nesten som den gode gamle metoden med å koble discmannen til en kassett som vi setter i kassettspilleren.. det var tider!!

(har kassettholder i bilen, originalt!! (trur eg))

Skrevet

Til Ipoden får du jo også en liten FM sender, kalt iTrip. Funker greit, men er ulovlig å bruke i Norge. Men den er lovlig å selge, så du kommer sikkert over en butikk som fører den.

Skrevet

Har tenkt på dette selv, men denne løsningen forutsetter jo at man evt har eller kjøper en iPod. Dessuten er det litt mas å montere dette, og man må gjemme det unna for at det ikke skal bli stygt.

Snublet over denne her løsningen:

http://www.auspcmarket.com.au/index.php ... .php?input[product_code]=MU-DAH220&input[category_id]=

Den virket mye bedre synes jeg, og den blir også helt usynlig. Kan enkelt oppgraderes med MMC-brikker. Når jeg skal oppgradere noe, blir det nok denne løsningen jeg går for.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...