Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Handlet bil idag, 82 mod 320 e21, hehe.. \:D/ Mørk grønn metallic og svarte lister rundt om! bilder kommer på gallerit mitt! Gleder meg som en unge til å hente den i morra!

Bilen skal bli strøken, eneste er at jeg aldri har tatt på en E21 før #-o , så jeg kommer nok til å trenge litt hjelp fremover!

Noen som har no erfaring med slike biler?

Skrevet

Gratulerer med kjøp ja. :D ...Har hørt at du kan få mye mer effekt ut av E21 ved å bytte ut motordeler med E30.. F.eks E30 topp osv.. Husker jeg leste om trim tips av E21 i Performance BMW (enkelsk blad) stod mye der..

Skrevet
Noen som har no erfaring med slike biler?

Tror ikke det er så mange her som har erfaring med E21 men noen vil det helt sikkert være.

Uansett er dette en bil som begynner å bli skjelden ute i den daglige trafikken og jeg vet det er mange som savner flere E21 på de store treffene.

Husker godt på slutten av 80 tallet da nabojenta fant seg type som hadde en sølvfarget E21 323i med full Kamei styling. Denne bilen var så rå dengang at jeg husker den som det skulle vært i går. :D

Så da er det jo bare å shine opp og reise på treff! :D

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...