Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Skal du ha de på en gatebil må du sjekke om de er godkjente. Hvis de stikker opp av panseret kan du risikere å måtte beskytte de med en gummibit e.l.

Skrevet
Et sted som holder til i Drammen har masse snacks :)

Her er hovedsiden til disse :

http://www.kollevold.no

Her er direkte link til panserlåser :

http://www.kollevold.no/festematriell.htm

Håper noen av disse faller i smak !

Kollevold ligger i lier. Det er midt mellom Asker og Drammen... Hvis du kjører av motorveien ved liertoppen senteret, så kjører du langs liertoppen og forbi, så er det på venstre side av veien(om du kjører mot asker og ikke mot drammen.) Det ligger like før en statoil stasjon.

Skrevet

Kan godt stemme det ja, aldri vert der men skal kanskje kjøpe effektanlegg derifra, btw noen som har hørt noe om Mongoose effektanlegg ? Var billige !

Skrevet

takker! Kikka på de på Kollevold, den som er bygd nedi panseret er jo stor og stygg, hehe.. og de andre er jo blå, gule, røde og blanke, vil ha sort! noen som vet? Bilen blir sort! kanskje helt blanke panserlåser blir tøft da??

Skrevet

AeroCatch låsene lignet veldig på låser som er brukt på utvendige dører og luker på fly....

(di som brukes på fly har gjerne en liten skru for og sikre dem da... )

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...