mali Skrevet Juni 21, 2005 Skrevet Juni 21, 2005 Hei Det har oppstått en knirkelyd i hjulbuen foran på bilen (e46). Det er ikke noe stein som har satt seg fast i bremseskivene. Noen ide på hva det kan være? Bærekuler eller lenkearmer? Kostnad?
elementz Skrevet Juni 21, 2005 Skrevet Juni 21, 2005 er det stein, så bråker det noe jævlig..gjor det med meg værtfall..gå til et verksted å spør om de kan se kjapt på det, dumme om de tar penger for sånt..
mali Skrevet Juni 21, 2005 Forfatter Skrevet Juni 21, 2005 er det stein, så bråker det noe jævlig..gjor det med meg værtfall..gå til et verksted å spør om de kan se kjapt på det, dumme om de tar penger for sånt.. Jeg vet det ikke er stein der. Det lager skrapelyd og ikke knirkelyd
Hr.smith Skrevet Juni 21, 2005 Skrevet Juni 21, 2005 er ikke den beskyttelse skiva som sitter rundt bremseskiva? Som har blitt litt bøyd? Har skjedd på min bil flere ganger
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå