Gå til innhold

Hjelp. har tenkt å kjøpe en M5 E39


Anbefalte innlegg

Skrevet
Du har mye my mere dreiemoment på en S8. Og du har full kraft fra lave turtall. Turboen har veldig mye å si. M5 har ikke sjans ;)

S8'en har en 4.2 liter sugmotor på 360 hk. 340 fra 97-99mod

Skrevet
Faen, da kjøper du jo drømmebilen min før meg. Men jeg får meg kanskje sitte på en tur. Bilen du har sett på er faktiskt ca 400.000,- billigere i Sverige enn i Norge. Så prisen er det ingenting å si på. Ta testen og KJØP.

Takker for alle sammen sine svar så langt. fått masse nyttig informasjon nå.

Hehe klart du skal få sitte på Atle, skal hente bilen i kveld og skal til Moss med den i morgen på en test.

Skrevet
Styremedlemmet Robert Darre-Nielsen i BMWCCN har hatt noen mindre hyggelige opplevelser med sin E39 M5...les evt. litt i disse to trådene. :roll:

http://www.bmwccn.no/nor/kapittel3/fora ... ?Id=173168

http://www.bmwccn.no/nor/kapittel3/fora ... ?Id=205955

Jeg vil råde deg til å ta en prat med Robert, som trådene viser har han god kjenskap til hva som kan gå galt med en slik bil. Telefon nummeret og kontakt info finner du på: http://www.bmwccn.no/nor/kapittel4/profil/kontakt.htm

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...