Gå til innhold

Instrumentbelysning :/


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hvordan i granskauen får jeg skifta belysninga rundt "klima-anlegg-kontrollen" (2 stiller varme og 1 stiller viftahastigheten). Jeg har tatt ut det meste som går an å ta ut, men det er fortsatt et par kabler som siter fast bak. Jeg tørr ikke å ta dem av da jeg frykter at de aldri vil bli satt tilbake (dårlig plass!!). Jeg ser etter lysdioder/lyspærer men det er jo umulig å få adskilt selve kontroll-knappene fra dashbordet. Sitter som støpt. ARGH!

Skrevet

Fikk ordna biffen :D Når man har tatt ut og skrudd fra det meste kommer det til syne en liten 12v lyspære. Jeg skifta den og det ble lys :D

Tok meg bare 5-6 timer den pæra der :twisted:

Skrevet

jeg bytta denne idag.. tok 5minutter..:) Ta ut radioen, Skubb ut ac bryteren stikk fingeren inn hullet og press på en forhøuning inni der, da løsner frontpanelet, og du kan dra den ut. Klips så av vaierene og ledningene, og skru ut 3 sorte skruer. Synd at jeg ikke så denne meldingen før nå.. :?

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...