Hr.smith Skrevet Januar 3, 2006 Skrevet Januar 3, 2006 ska ha meg nye angel eyes, har FK sine nå. Lurer på om jeg skal kjøpe samme (fk chrome) ellers med sort bakgrunn, hella chrome, eller hella sort bakgrunn...! Noen her som har noen bra bilder? Helst på svart e36!
seini Skrevet Januar 3, 2006 Skrevet Januar 3, 2006 http://www.bimmers.no/viewtopic.php?t=9903&postdays=0&postorder=asc&start=45 På denne siden er det ivertfall noen bilder av min med sorte hella. Hvis du vil ha noen andre bilder med lyktene i mørket så kan jeg alltids ordne det for deg
Hr.smith Skrevet Januar 3, 2006 Forfatter Skrevet Januar 3, 2006 se her ja! Har egentlig aldri vurdert sorte hella lykter før men dette så skikkelig fint ut! Er supert om du gidder å ta et par bilder i mørket å ja, og gjerne et i daglys på nær avstand!
Hr.smith Skrevet Januar 3, 2006 Forfatter Skrevet Januar 3, 2006 Hva tenker du på? Linselysa eller ringene?
ThomasM Skrevet Januar 3, 2006 Skrevet Januar 3, 2006 Hva tenker du på? Linselysa eller ringene? ringene
Hr.smith Skrevet Januar 3, 2006 Forfatter Skrevet Januar 3, 2006 I fk sine ringer er det vel noe gult i, men går jo an å bytte pærer og få sikkert lysere, hella har vel derimot skikkelig hvitt lys etter det jeg har sett!
ThomasM Skrevet Januar 3, 2006 Skrevet Januar 3, 2006 I fk sine ringer er det vel noe gult i, men går jo an å bytte pærer og få sikkert lysere, hella har vel derimot skikkelig hvitt lys etter det jeg har sett! okay, så er ikke led lys i ringene ? Er pærer ?
krt_ Skrevet Januar 3, 2006 Skrevet Januar 3, 2006 kan man skifte ringene i angel eyes? fra org til CCFL
Hr.smith Skrevet Januar 3, 2006 Forfatter Skrevet Januar 3, 2006 er pærer i FK sine, men i hella er jeg ikke sikker! Er vel ikke pærer men noe gass?! Rett meg hvis jeg tar feil!
ovex Skrevet Januar 3, 2006 Skrevet Januar 3, 2006 er pærer i FK sine, men i hella er jeg ikke sikker! Er vel ikke pærer men noe gass?! Rett meg hvis jeg tar feil! Mine er gass...... Merkar det spes no som det er minusgrader...tek eit minutt før dei er rette i lysstyrke!
Hr.smith Skrevet Januar 3, 2006 Forfatter Skrevet Januar 3, 2006 Vet ikke om det er mulig å få ut de org ringene, når jeg får meg nye lykter kan jeg prøve å sjekke på de gamle. Ingenting er umulig, det umulige tar bare litt lenger tid
ovex Skrevet Januar 3, 2006 Skrevet Januar 3, 2006 Vet ikke om det er mulig å få ut de org ringene, når jeg får meg nye lykter kan jeg prøve å sjekke på de gamle. Ingenting er umulig, det umulige tar bare litt lenger tid " Kjell Aukrust-sitat" frå optimistiske Solan Gundersen "...det vanskelige er en bagatell, og det umulige en utfordring" for å vere eksakt.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå