Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

som de fleste har fått med seg skal jeg installere ps2 i bilen min, og det har jeg da gjort nå, MEN!! jeg har en jævlig irriterende knitrelyd i høytalerene, og småflimmer i bildet når jeg skrur den på! noen som vet hva dette kan være? det står ikke på noe annet enn tenninga!

og bilde og lyd er perfekt ved avspilling av DVD i spillern!

Skrevet

man bør vel være litt forsiktig med hvor man legger opp signalkablene sine..kan lett få forstyrrelser av stømførende kabler osv.

Har selv ps2 i bilen og har ikke hatt noen problemer

Skrevet

har du ps2 slim eller den gamle? jeg har slim, og den har en ekstern 8,5v AC konverter! og ettersom jeg har en 12-230v konverter for å ha noe å putte kontakta i, vil det kanskje bli rart for den når jeg drar strømmen fra AC 12v - DC 230v - AC 8,5v?

Skrevet
http://www.digistore.no/product_info.php?cPath=4_19&products_id=2033

Evt, så klipper du av ledningen som er til sigarett-tilkoblingen og tar da dem og bruker på bilens 12v.

EDIT:

Generelt når det står skrevet i butikker, så er "Playstation 2" den gamle. Den nye (slim) heter PSTwo eller liknende.

Var forresten ikke vanskeligere å finne enn, å søke på google etter "playstation 2 biladapter" ;)

takk for det, da var den bestillt! :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...