Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

hvor mye koster det i deler om man skal ha fillstendig M3 styling til en e46 sedan? uten lakkering? Front,Hekk,sjørter,og den lille list-vinga

Skrevet

ja hvertfall i forhold til org. M-tech II pakke til e46... Passform vil aldri være i nærheten, og jeg personlig synes M-Tech II er finere! Får du tak i det fra utlandet, skal ikke det være langt fra rieger i pris!

Skrevet

Er Rieger dårlig?

Jeg kan ikke uttale meg om kvalitet, men Rieger (spesielt standard Rieger M3-styling) flyter utrolig dårlig sammen med resten av bilen. Fronten ser ut som den tjukke storebroren til den originale e46 M3-fangeren og hekken med gitter ser bare utrolig harry ut.

Skrevet

Har ikkje erfaring med Rieger.. men når eg var innom ein verkstad som eg bruker så spurde eg på priser på diverse styling.. då fekk eg beskjed om at eg burde kjøpe orginal Bmw, kosta litt meir å kjøpe, men blei visst mykje billigare når alt var montert..mindre arbeid å slapp å tilpasse.. dette gjaldt visst rieger og..

+ at orginal m-tech er finast..ein clean bmw er dte beste som er 8)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...