sindre21 Posted April 25, 2006 Posted April 25, 2006 hvorfor blir dekkene mib så slitt på innsiden foran??den er senket 60/40 og jeg har hatt den på firhjuls kontroll men de klarte ikke justere forstillingen helt.er det noe forskjell på senkesett til bil med sports understell?og hva er forskjellen fra vanelig?noen som vet hvbor man får kjøpt fjærer som senker 45 eller 50 foran til touring
henry Posted April 25, 2006 Posted April 25, 2006 Har du forholdsvis breie dekk, og bilen i tilegg er senket en del, er det ikke alltid det er nok å justere på for å få hjulvinklene optimale!
Hakon Posted April 25, 2006 Posted April 25, 2006 var akkurat slik på E60'en også .. oppdaget ved en tilfeldighet at dekkene var helt utslitte... bare på innsiden hvor man ikke kunne se det så godt.. var 17" felger med runflat dekk det ..
sindre21 Posted April 25, 2006 Author Posted April 25, 2006 er det forskjell på bil med sports understell og bil uten?
dbarosen Posted April 25, 2006 Posted April 25, 2006 D e jo et kjent bmw syndrom at dekkene slites på innsiden..kommer av negativ camber vinkel,som er stor på bimmer , men gjør at bimmern din har bra veigrep
sindre21 Posted April 26, 2006 Author Posted April 26, 2006 D e jo et kjent bmw syndrom at dekkene slites på innsiden..kommer av negativ camber vinkel,som er stor på bimmer , men gjør at bimmern din har bra veigrep hehe den ligger godt på veien ja men kan noen svare meg på om det er forskjell på senkesett til en bil med sports understell og en uten?
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now