kuanov Skrevet Juni 2, 2006 Skrevet Juni 2, 2006 Heisann:) -96.mod. 320i Holder på å undersøke "summeren" til blinklyset (henger seg opp, selv om tenningen er av, overslag???), har derfor tatt ut instr.huset, og skrudd ut de 5 torx-skruene på baksiden! Men instr.huset vil ikkevel la seg dele i 2 Noen som vet hva jeg må gjøre??
Bimern Skrevet Juni 2, 2006 Skrevet Juni 2, 2006 Hmm, i følge denne DIY http://www.unitedbimmer.com/kb-e36-silvergaugerings.php skal det bare være å Unscrew them all, pull gently, and the unit should split open:
Dr_S Skrevet Juni 2, 2006 Skrevet Juni 2, 2006 På min er det bare å dra i 2 hendler, så splitter du det
kuanov Skrevet Juni 2, 2006 Forfatter Skrevet Juni 2, 2006 Jeg fikk liksom inntrykk av at jeg måtte av med glasset og nappe ut alle viserne/nålene, for å splitte det Jaja, får ta med inst.huset til noen som har greie på det
eriklepe Skrevet Juni 2, 2006 Skrevet Juni 2, 2006 har et instrumenthus fra en annen bil du kan få øve deg på Har du fosøkt å dele det med et flatjern? Det skal være noen klistremerker på akkurat der det skal deles, om disse er brutt har det vært åpnet før. btw: http://www.bmwccn.no/nor/kapittel3/fora ... ?Id=243145 kanskje denne har hengt seg opp?
kuanov Skrevet Juni 3, 2006 Forfatter Skrevet Juni 3, 2006 Kommer til å gjøre et nytt forsøk idag! Takket være linken jeg fikk fra Bimern (Tusen takk, Bimern) litt lenger oppe i tråden her, så ser jeg at det er disse pinnene bak på viserne(3stk. på hver) som holder igjen, og de kan sitte godt fast! Men er jo bare å bruke litt mere muskelkraft da:) Det var to klistremerker oppå hverandre, og ingen var brutt, så jeg er nok den første som har vært på besøk i huset;)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå