Analex Skrevet Juni 21, 2006 Skrevet Juni 21, 2006 Hvordan type øyenlokk er dette på bildet? Jeg har en type som er mye breiere (og styggere i mine øyne)
ChrZZ Skrevet Juni 21, 2006 Skrevet Juni 21, 2006 Det er vel øyelokk som rett og slett heter "tynn". Du har "tykk". Så enkelt er det. På de fleste stylingsteder, så står det enten tynn eller tykk.
johjoa Skrevet Juni 21, 2006 Skrevet Juni 21, 2006 Jeg hadde de tykke... så faen ikke ut jeg tok frem et 10mm fastnøkkel og rissa opp slik at jeg kunne skjære bort 10mm med plast og pusssa og lakka, ble bra da fikk mere av lyken frem da
prebols Skrevet Juni 21, 2006 Skrevet Juni 21, 2006 Den sorte har Kamei øyelokk og den rød har nok Rieger. Syns Riegers er ganske kule jeg..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå