mAZE Skrevet August 4, 2006 Skrevet August 4, 2006 Ok.. Kan du sende meg noen fler bilder eller? er ikke så langt for meg å dra da, men men..
Larslol Skrevet August 4, 2006 Forfatter Skrevet August 4, 2006 har dessverre ikke no andre brukbare bilder enn det jeg har lagt ut dessverre.... er samme bildene bare fra nå bilen var møkkete, men kan sikkert ta noen bilder etter jeg har vaska den i kveld
mAZE Skrevet August 5, 2006 Skrevet August 5, 2006 Hadde vært fint om du fikk til det ja... Hadde jo vært en kanll vinter lekebil dette da.
Larslol Skrevet August 5, 2006 Forfatter Skrevet August 5, 2006 Hadde vært fint om du fikk til det ja... Hadde jo vært en kanll vinter lekebil dette da. hehe, rakk ikke å ta bilder igår, men kommer etterpå.....
mAZE Skrevet August 7, 2006 Skrevet August 7, 2006 Enda ikke sett noe av bilder.. Men jobber på Styri hver dag, 3km eller noe fra Eidsvoll. Vet ikke om du har fri om dagen og er glad i å kjøre bil jeg? Så kunne fått sett den.. Men skjønner godt om du ikke gidder.
Larslol Skrevet August 7, 2006 Forfatter Skrevet August 7, 2006 Enda ikke sett noe av bilder.. Men jobber på Styri hver dag, 3km eller noe fra Eidsvoll. Vet ikke om du har fri om dagen og er glad i å kjøre bil jeg?Så kunne fått sett den.. Men skjønner godt om du ikke gidder. kamera klikka litt, så sendte det på service, men skal få ut no bilder så fort jeg får tak i kamera... kjempe glad i å kjøre bil, men er nok fotgjenger i 3 uker til.
mAZE Skrevet August 7, 2006 Skrevet August 7, 2006 Ok, hehe.. Får ikke kommet i helga å sett på den, skal en tur på Lånke-banen, så må evt bli i neste uke eller noe. Så bilder hadde da vært kjempe fint.
Anbefalte innlegg