Joatle Skrevet August 13, 2006 Skrevet August 13, 2006 Jeg vurderer å kjøpe en 91mod BMW 525ia, eneste er at den er gått 350000 km.. Er det veldig mye for en sånn bil? Kommer jo selvfølgelig ann på åssen den er kjørt også da, men sånn generelt alt for mye km? koster bare 35.000 så man får vel det man betaler for?
TexWiller Skrevet August 13, 2006 Skrevet August 13, 2006 En kjenning av meg hadde en som var kjørt over 600000km uten og bytte annet en vanlige slitedeler, men vedlikeholdet betyr jo ganske mye da.
Joatle Skrevet August 13, 2006 Forfatter Skrevet August 13, 2006 Beskrivelse bilen er i bra stand, har i det siste byttet bunnpannepakning, toppdekselpakning + hyppige oljeskift med castrol magnatec.+ nettop byttet alt av vanlige service deler. <-- det er fra annonsen
TexWiller Skrevet August 13, 2006 Skrevet August 13, 2006 Få den kontrollert på Naf så finner du ut av det meste ang bilens tilstand
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå