Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Fikk en lite hyggelig overraskelse da jeg skulle bytte tennplugger. Disse badet i olje. Bare øvre del av pluggen altå. Da er det vel toppdekselpakningen eller pakningen rundt pluggene som er gått(?).

Skal på langtur på onsdag og lurte på det gjør noe å kjøre med dette eller om det ikke har så mye å bety. Rekker ikke å få skiftet før jeg må dra. Er det forøvrig mye arbeid, noe en må være obs på ved byttingen?

Er en M50 motor.

Skrevet

trur ikke det er så bra og kjøre med pluggene dynka i olje men du kan no eventuelt fortelle hvordan det gikk etter turen hehe da veit vi no bedre :P

Skrevet

jeg har kjørt med gåen toppdekselpakning ganske lenge og det har gått fint, har bare vært påpasselig med oljenivå og husket å etterfylle. Men jeg vet ikke om det lekker mer på din bil?

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...