harry_ Skrevet September 4, 2006 Skrevet September 4, 2006 http://www.meganova.org/nzb/18333679.html fant den der, men fikk ikke til å laste ned!
rams Skrevet September 4, 2006 Skrevet September 4, 2006 Hvorfor gidder du å svare da?? Det kunne rett og slett være at han ønsket noen tekniske detaljer eller ville vite noe mer om hvordan det elektroniske formatet var i forhold til det trykte, hva vet vel jeg. ...Tror ikke han er intr. i å vite om du har eller ikke så lenge du ikke vil dele på godene Hvilke goder er det du har å by på som tilsier at noe jeg selv eier plutselig har blitt allemannseie? -har du et ekstra nøkkelsett til bilen din hengende på en spiker for nabolaget kanskje??
Arimanni Skrevet September 4, 2006 Skrevet September 4, 2006 Poenget med eit BMW forum er at folk hjelpe kvarandre og moteke hjelp fra andre. Eg kan skjønne at du ikkje vil dele PDF fila med andre sånn at folk kan få hjelp av denne fila, men da må du ikkje forventa at folk vil hjelpe deg neste gong du spørr om noko. Og samanlikna ekstra nøkkelsettet med ein rep manual til ein bil, er kanskje å dra den liiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiit langt?
rams Skrevet September 5, 2006 Skrevet September 5, 2006 Poenget med eit BMW forum er at folk hjelpe kvarandre og moteke hjelp fra andre. Eg kan skjønne at du ikkje vil dele PDF fila med andre sånn at folk kan få hjelp av denne fila, men da må du ikkje forventa at folk vil hjelpe deg neste gong du spørr om noko. Dette er jo mildt sagt langt over alle støvelskaft; Mener du virkelig at jeg risikerer sanksjoner for ikke å ville begi meg ut på direkte lovstridige aktiviteter? Hvordan er det med etikken og moralen på denne siden her?
krist_olsen Skrevet September 5, 2006 Forfatter Skrevet September 5, 2006 e de så jevla vanskeligt og legga den opp på ein server og legga ein link te dn da? trur ikkje så mangen hadde brydd seg
rams Skrevet September 5, 2006 Skrevet September 5, 2006 Det er jo nettopp det som er problemet (ditt). Jeg bryr meg, men hva du gjør med ditt eget eksemplar er ikke min sak.
krist_olsen Skrevet September 5, 2006 Forfatter Skrevet September 5, 2006 ja passa på nå så ikkje det kommer anti piracy og tar dg:P er det d og dela du egentli ikkje vil elle det att du kan bli tatt for d?
Mr_Sunde Skrevet September 5, 2006 Skrevet September 5, 2006 Jeg har i allefall koblingskjema til E36 Her er også Haynes for E30, E28 og E34 Så får vi se om Haynes kommer og tar meg Har desverre ikke for E36.
Arimanni Skrevet September 5, 2006 Skrevet September 5, 2006 Dette er jo mildt sagt langt over alle støvelskaft; Mener du virkelig at jeg risikerer sanksjoner for ikke å ville begi meg ut på direkte lovstridige aktiviteter? Hvordan er det med etikken og moralen på denne siden her? Eg tvile VELDIG sterkt på at Haynes kjem og teke deg om du hadde gjort det. krist_olsen: Bror min har moglegens fått tak i deg, men har problem med å laste det ned. Men eg får ikkje tak i han før helga igjen, så me får sjå da om eg ikkje kan sende den på e-post til deg vist han får det til
krist_olsen Skrevet September 5, 2006 Forfatter Skrevet September 5, 2006 takkar:D adresso e krist_olsen@hotmail.com
rams Skrevet September 5, 2006 Skrevet September 5, 2006 Eg tvile VELDIG sterkt på at Haynes kjem og teke deg om du hadde gjort det. Er ikke så veldig engstelig for hverken forleggeren eller noen andre, men jeg har min egen integritet å ivareta (-og det burde du ikke ha så store problemer med å akseptere!)
Arimanni Skrevet September 5, 2006 Skrevet September 5, 2006 Er ikke så veldig engstelig for hverken forleggeren eller noen andre, men jeg har min egen integritet å ivareta (-og det burde du ikke ha så store problemer med å akseptere!) Skal ikkje klandre deg for at du har ein moral som tilseie at du ikkje vil dele materiale med andre over nettet. Men kvifor svare du på spørsmålet om du har boka, men du ikkje vil dele den?
krist_olsen Skrevet September 5, 2006 Forfatter Skrevet September 5, 2006 hehe mobbing! eg har boko mn dåken får an ikkje:P
ioctl Skrevet September 5, 2006 Skrevet September 5, 2006 Ikke for å være kjip, men denne boka koster da en slikk og ingenting på biltema? Da slipper du også å printe den ut... Men på den andre side tok det meg laaaangt under ett minutt å finne denne: http://ww2.adriangawel.com:88/bmw_manuals/ Siden ser ikke ut til å ha all verdens båndbredde så det er bra om folk ikke setter igang å laster ned alt.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå