Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Altså jeg lurer på litt.

Lyst på en fanger til bimmern min,men står

at den er til sedan og jeg har coupe..

Hva er forskjellen ?

Burde frontfangeren til sedan passe til coupe? :)

Noen som kan bekrefte / avbekrefte?

Skrevet

den passer nok etter noen "små" tilpassninger :D en kamerat av meg har e30 320i coupe, han kjøpte styling til sedan og fikk dette på plass etter noen mindre justeringer. om dette også gjelder for e36, eller e46 i ditt tilfelle, e90 osv vet jeg ikke ;)

Skrevet

Er vel en grunn til at de (usikker på om det er fordi de ikke lager spesifikt til coupe) lager dem til både sedan og coupe/cab iom. at passformen er forskjellig?

Skrevet

Hvis du ikke har kjøpt fangeren, så kjøper du en som passer til bilen din. Da sparer du 1000 timer arbeid (minst! ;) )

Kan fint hende at resultatet heller ikke blir så bra, og da har du da kastet bort penger, og må kjøpe en ny en.

Hvis du allerede har kjøpt en, men ikke gjort noe med den, så kan du vel nesten tilnærmet selge den for den samme prisen du kjøpte den for. JEG hadde ihvertfall gjort det, men er jo noen som vil ha seg en liten hobby på si ;)

Skrevet

Fanger. skjørter bakfanger etc . passer sammen med sedan og coupe. er helt like! jeg har coupe m3 skjørter . er dønn like. tilåmed hålene til gjekken er er samme ;)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...