Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Hallo :D

Har en e34 som har den vanlige sykdommen med at vindusviskerne slår i panseret når de går, skikkelig plagsomt i grunn :x

Hva må man gjøre for å fikse dette? bytte alt av overføringer eller er det noe foringer og greier som kan byttes? hvor lønner det seg og handle dette?

Tar gjerne en liten fremgangsmåte på hvordan jobben utføres å:)

Skrevet

juster opp panseret :lol:

funka på min,men gjorde det fordi jeg trodde viskermotoren måtte skiftes noe jeg ikke hadde råd til da. malerbakken derimot mente det var en fjær(?) som var slakk. husker ikke heelt nøyaktig hva han sa,men var visst en enkel feil dog litt knotete å få til

Skrevet

Er det noko slark i greiene?

Viss ikkje er det mogleg at vindusviskar"armen" kan justertast.

Har justert denne på ein Volvo som også gjekk for langt ned. Der var det berre å løyse ein mutter, snu på armen og stramme mutteren igjen når viskarane stod passe langt oppe på ruta.

Men om BMW har like enkelt patent er eg ikkje sikker på...men er vel verdt ein sjekk ;)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...