Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Ok. Høsten er over oss, og det er tydelig at både jeg og bilen sliter litt med nattesynet. Såh... Noe må gjøres, så det er her jeg ønsker råd. Å sette på ekstralys er helt utelukket, så forbedring av eksisterende hovedlys er det jeg ønsker noen råd om.

Det ytre glasset på eksisterende hovedlys er mildt sagt slitt (se vedlagte bilde), så jeg lurer på om noen har noen formening om bare det å skifte det ytre glasset vil gjøre noen forskjell. (Det gjør jo ikke noe om operasjonen ikke koster all verden heller).

303ckxz.jpg

Eventuelt bytte ut hele lyssatsen, noen som har noen erfaring med komplette innsatser (gjerne 2001-look, skal det først byttes, så kan man jo like godt stase opp damen litt også). Har kikket litt rundt på bl.a GS, men har ikke lyst til å bruke flere laken på noe som ikke nødvendigvis gjør situasjonen bedre.

Skrevet

Nå er det ikke lyktespylere på bilen, så jeg forestiller meg at det å slenge på et xenonkit blir mye jobb, om jeg må slenge på lyktespylere også... Vetta søren jeg :)

Skrevet

Hvor bor du? Hvilken modell har du?

Du kan få mine gamle glass for en symbolsk sum av 200.-

Disse ble byttet pga bytte til hvite blinkers.

Da er du reddet til vinteren og kan spare til xenon innsats :wink:

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...