torodd Skrevet Oktober 9, 2006 Skrevet Oktober 9, 2006 Hvordan få ut innstrument panelet i en e36?? noen som har gjort det og vet hvordan det gjøres??
kabeldeigen Skrevet Oktober 9, 2006 Skrevet Oktober 9, 2006 Heisann, er 2 stk skruer (stjerne) som du må løsne. De er lokalisert over panelet. Så vipper du ned instrumentet, da kommer du på baksiden av panelt, der må du løsnet noen tilkoblingsplugger ( 3 stk tror jeg, jævlig trangt å komme til med armen). Nå dette er gjort, lirker du panelt ut forbi rattet.
torodd Skrevet Oktober 9, 2006 Forfatter Skrevet Oktober 9, 2006 får det ikke ut igjenom rattet... må av med ratte så det får vente til en senere annledning.
Odland318is Skrevet Oktober 9, 2006 Skrevet Oktober 9, 2006 Hallo her! Jeg har ikke justerbart ratt og hadde ute instrumentpanelet 10-12 ganger i forbindelse med bytte av skiver. Og det GÅR an å få det ut nesten uten å lirke jo? Kontaktene er seige første gang, men det er lett etter noen ganger. Ikke begynn å skru av rattet da Skulle kanskje hatt en DIY på dette på forumet?
Mangel Skrevet Oktober 10, 2006 Skrevet Oktober 10, 2006 Hadde vært greit med en DIY ja... litt lettere for folk å bare sjekke der.. slipper å få sånn spm som dettte her 100 ganger
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå