stene Skrevet Oktober 29, 2006 Skrevet Oktober 29, 2006 Vannpumpen min er lekk.. Jeg kunne tenkt meg å få kjøp en brukt som fungerer fint, helst en som ikke er blitt byttet, men fra delebil\kondemdert\annet havari. Vennligst oppgi bilens KM stand og eventuellt komplikasjoner.
Mr_Sunde Skrevet Oktober 31, 2006 Skrevet Oktober 31, 2006 Har en som står på en M40B18 motor. Motor har gått 315.000km, men denne pumpen har ikke gått mer enn ca. 50.000km(Vart byttet for et par år siden) PM viss du er intr.
dreaz Skrevet Oktober 31, 2006 Skrevet Oktober 31, 2006 Vannpumpen min er lekk.. Jeg kunne tenkt meg å få kjøp en brukt som fungerer fint, helst en som ikke er blitt byttet, men fra delebil\kondemdert\annet havari. Vennligst oppgi bilens KM stand og eventuellt komplikasjoner. har ny 625,-
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå