suprapete Skrevet November 11, 2006 Skrevet November 11, 2006 Hei, har en '97 520i sedan "Shadowline" og ønsker å få tak i de kromlistene rundt vinduene og sette på. Kjøpte bilen idag og har ingen erfaring med bmw, noen som vet om disse passer min type? Evt hvor man får tak i slikt?
plimbu Skrevet November 11, 2006 Skrevet November 11, 2006 Gratulerer med ny bil og ang lister prøv koed.dk
suprapete Skrevet November 11, 2006 Forfatter Skrevet November 11, 2006 Takker8) enormt go bil!! koed.dk hadde kun gummilister på nettsidene i alle fall... Noen som har erfaring med schmiedmann.no? Har sendt de mail, de har jo tydeligvis alt annet av org og uorg tilbehør til bmw..
plimbu Skrevet November 11, 2006 Skrevet November 11, 2006 Klart schmiedmann.no og gsbildeler.no skaffer delene også men vil selv anbefale koed (skaffer alt fra bruk til nytt men ikke alt ligger på nettsidene) da du mest sannsynelig slipper unna med halve prisen. Prøv å ring er også folk som prater norsk (bruker av forumet her) der så viss du kvier deg for dansken er det ikke noe stress. Men hvorfor i all verden vil du ha krom? Shadowline er jo mye finerer!? Prøv å sjekk http://www.realoem.com/bmw/select.do om listene passer om hverandre men vil tro det men har ikke peil på e39 så sikkert andre her på forumet som kan hjelpe deg på den biten!
suprapete Skrevet November 11, 2006 Forfatter Skrevet November 11, 2006 Skal ringe litt rundt, får nok skaffet listene etterhvert, skal kjøpe en del annet tilbehør fra schmiedmann så de kan nok hjelpe meg. Kromlistene gjør mye med bilens utseende, synes den ser mer eksklusiv ut med de. Har fra før de nye m5 krom nyrene og en kromlist på bagasjelokket. Planer om å gjøre om bilen til en m-sport variant med m5 styling. Stilrent og barskt..
suprapete Skrevet November 11, 2006 Forfatter Skrevet November 11, 2006 Kjørte hjem bilen igår fra oslo til trondheim, tror jeg ble "flasha" i en fotoboks etter bare 10 min...En lastebil lå foran meg og steinspruten sto! Ville ikke ripe opp nybilen så jeg dro forbi i 95 i 80 sonen og der var plutselig en boks... Rett etter jeg hadde passert lastebilen...Typisk!!!
TJ Skrevet November 11, 2006 Skrevet November 11, 2006 Gratulerer med ny bil! Jeg har handlet mye hos Schmiedmann, og har ikke noen negative erfaringer med dem. Men det lønner seg å ta en telefon i stedet for å sende mail. Helt enig med deg ang den stylingen. M-pakken gjør utrolig mye med en E39. Bytt ut fangerne med M-fangere, så er mye gjort! Men er nok enig med Plimbu over her, synes shadowline er finere. Spesielt siden du skal ha litt M5-styling på den. Uansett lykke til!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå