tuder Skrevet November 26, 2006 Skrevet November 26, 2006 Fant denne på megabillig.no: http://www.megabillig.no/index.php?page ... at2=1&id=3 Er det noen som har prøvd noe lignende, er det til å stole på?
Sevenord Skrevet November 26, 2006 Skrevet November 26, 2006 "Det følger med fullt koblingskjema og de fleste har faktisk bilder med også." De fleste, men ikke alle? Profft. Tror heller jeg hadde gått for noe som er litt mer tilpasset hver enkelt biltype. Feks fra Speedy. Fåes kjøpt på de fleste bilrekvisitaforhandlerne. Koster en tusenlapp..
Tore Diesel Skrevet November 26, 2006 Skrevet November 26, 2006 Mulig jeg var uheldig, men hadde Speedy på min første E36. Den hadde jeg ingen gode erfaringer med. Først klikka fjernkontrollen, så klikka fjernkontroll nr 2, og deretter klikka selve releet. Alt dette skjedde i løpet av 1 år. Tror settet kosta 8-900,- i 2000.
Sevenord Skrevet November 26, 2006 Skrevet November 26, 2006 Hm. En kompis har sitt andre sett med speedy, på to forskjellige biler, og han virker greit fornøyd med det.. Jeg har ikke prøvd det selv, men tenkte jeg skulle kjøpe slikt til min ivertfall. Om noen vet om andre merker som er bedre så er vel dette tråden å ta det opp i ivertfall
tovik Skrevet November 26, 2006 Skrevet November 26, 2006 hadde speedy på mercedesen min, og har det nå på bmw'en min.. funker meget bra for meg iallefall
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå