Gå til innhold

E30 325i Total Oppusing's Prosjekt! (Nye Bilder!)


Anbefalte innlegg

  • Svar 316
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Skrevet
Fått bilen tilbake fra lakkeringa i dag, siden du sa du mest sannsynlig ble å gjøre det i dag? :)

Nei går litt seinere en planlagt han Lakerte dørene så ble de ikke helt perfekt, så da ville han gjøre det opp igjen.

For han ville ikke sende fra seg bilen før han var 100% fornøyd med resultatet :)

Men jeg er der hver dag nå og hjelper å montere, så status pr idag er:

-Fronten er nesten ferdig montert

-Sjermer ferdig montert

-Bagarsjeluke ferdig montert

-Front og Bakluke montert

-Sort Taktrekk montert, ble foresten veldig bra :)

(Blir uten Lys og de Håndtakene i taket, for det blir ikke noe pent når jeg sjærer i stoffet, for er så stramt og fint nå så vil ikke gjøre noe for å ødelegge det :) )

Så i dag blir vi sikkert ferdig med monteringen, så da blir den forhåpentligvis ferdig til fredagen :), men kan ikke love noe.

Skrevet
okei.. kom med stemningsbilder da:D høres jo kjempe bra ut! gleder meg hær nå:D

Kommer med bilder så fort den blir ferdig :) Håper det blir i morgen men kan ikke være 100% sikker :)

Skrevet

Lakereren ringte i dag å sa att bilen ble ferdig i kveld en gang, så da blir den hentet i morgen :), men skal til Trondheim på starten av dagen så da får jeg den hjem på kvelden, men skal ta bilder i dag.

Skrevet

Ble ikke ferdig i dag gitt, men får se mandagen\tirsdagen da :\, ting tar tid når lakereren har rotet bort deler til dører osv :\.

Men har da noen bilder da :) ( Har kommet længre en dette ja :) )

Har montert ferdig front nå med paneser og alt.

DSC07848.JPG

DSC07852.JPG

P1010990.JPG

P1010992.JPG

Tror det blir bra når bilen får seg en vask og lakereren får gått over med fin polish for å fjerne små rugler osv i lakken :)

Skrevet
skal aldri polere ny lakk, masse porer i lakken som ikkje er herdet enda.. er ikkje alt lakket i lakkboks?
Fargen ble rå bra, men bilen skal ikke vaskes eller poleres etter lakkering som sagt over.. bør vente en stund før du gjør det.

Jo veit det, men er noe som de går over med etter på, er ikke polering akkurat vet ikke helt hva han sa det var :)

Bilen er lakket i lakk boks ja :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive

×
×
  • Opprett ny...