D.Toft Skrevet Desember 30, 2006 Skrevet Desember 30, 2006 det håper eg å.. dem pleier å være grei når det gjelder tyveri..
Arimanni Skrevet Desember 30, 2006 Skrevet Desember 30, 2006 Vist det er han, så må han ha strøke på intligens testen! Ikkje tvil om det! Ta med Herr Baltre og reis og besøk han!
Hylland Skrevet Desember 30, 2006 Skrevet Desember 30, 2006 Då har eg nettopp gitt nokon i oppdrag å finne ut kven vedkommende er, kor han har fått tak i dette osv... kjenne eit par i Nordfjordeid, så dei skulle sjekke!!! Gir beskjed ikveld når eg veit noko meir!!!
jumpin Skrevet Desember 30, 2006 Skrevet Desember 30, 2006 Kan jo vera at han e uskyldig og....men da lukta litt ugler i mosen då¨når so mangen av delene han selger stemmer med da som e stjålet...lykke til;)
Eika Skrevet Desember 30, 2006 Skrevet Desember 30, 2006 haha.. tydeligvis ikke den skarpeste kniven i skuffen
Bimmerfanatic Skrevet Desember 30, 2006 Skrevet Desember 30, 2006 Hvis dette er vedkommende, pisk han så inderlig hardt på balla med den mest oppflisa stålvaieren du kan finne!
andrem3 Skrevet Desember 30, 2006 Forfatter Skrevet Desember 30, 2006 sendte mail til han om at jeg var interisert i et av senkesettene.. lurte på om og få tlf nr for raskere kontakt ; ) hehe Har du fått svar på mailen du sendte?
325ti Skrevet Desember 30, 2006 Skrevet Desember 30, 2006 håper dette ordner seg for dere Andre. om det så skulle vere så må dette vere den dummeste sjela i universet.
Gjest Skrevet Desember 30, 2006 Skrevet Desember 30, 2006 Hvor er dette lokalet hen? Broren min ble nylig frastjålet en girkasse.. det var på sula..
andrem3 Skrevet Desember 30, 2006 Forfatter Skrevet Desember 30, 2006 Hvor er dette lokalet hen? Broren min ble nylig frastjålet en girkasse.. det var på sula.. Vatne
ready2ride Skrevet Desember 30, 2006 Skrevet Desember 30, 2006 Berre å ringa nummeret som er på 7 tall det, så starte på 0 og gi seg på 9 for å høyre ke han i andre enden heite. Ellers kan det vel sjekkast med autodb.no når annonsa blei lagt ut?
BimmerKing Skrevet Desember 30, 2006 Skrevet Desember 30, 2006 Det er iallefall ikke han Kai-Arne som er nevnt her.... Han bor i Sande Så det er tvilsomt at han har gjort det Han liker dessuten ikke BMW. Det er derimot en til på Eid som heter det(greide ikke å finne etternavnet), og han er visst etter det jeg forstår et vrak som dealer dop? Uten at jeg vet sikkert. Skal sjekke litt til imorgen.
BimmerKing Skrevet Desember 30, 2006 Skrevet Desember 30, 2006 Berre å ringa nummeret som er på 7 tall det, så starte på 0 og gi seg på 9 for å høyre ke han i andre enden heite. Ellers kan det vel sjekkast med autodb.no når annonsa blei lagt ut? Se her "ready2ride" men, er kun 7 siffret tlf nr. og litt søk på dem 7 pluss ett tall fra 0 til 9, viser atr peppes pizza i oslo eier 6 av dem, og dem andre finner eg ikke noe på. men epost til autodb om å få ip-adressen dems er sendt
extremracing.net Skrevet Desember 30, 2006 Skrevet Desember 30, 2006 sendte mail til han om at jeg var interisert i et av senkesettene.. lurte på om og få tlf nr for raskere kontakt ; ) hehe Har du fått svar på mailen du sendte? he he nei desverre.. men mailen min er IKKE helt god for tiden heller da.. men skal gi beskjed så fort jeg eventuelt får SVAR
elementz Skrevet Desember 31, 2006 Skrevet Desember 31, 2006 Eg bur jo på nordfjordeid..og her går ingen E30 M3 so eg har fått med meg... Einaste en rød en so gjekk her for noken år sida..hmm..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå