Kenneth BMW Skrevet Januar 10, 2007 Skrevet Januar 10, 2007 Tja hør med Kvaløybilservice.. gode priser
Champ Skrevet Januar 14, 2007 Forfatter Skrevet Januar 14, 2007 hadde ikke tid på BVGS, noen handyman fra Tromsø har som vil ta på seg og bytte bremseklossene for meg ?
bård Skrevet Januar 14, 2007 Skrevet Januar 14, 2007 bremseklosser klarer du bytte hvis du klarer å bytte hjul på bilen din:) er ikke vanskelig, og en gang må jo være den første:)
Champ Skrevet Januar 15, 2007 Forfatter Skrevet Januar 15, 2007 er så live redd for å ødelegge noe skjønner du:-) men det ordner seg nå, har fått en somskal gjøre det for meg som en gjentjeneste
bård Skrevet Januar 15, 2007 Skrevet Januar 15, 2007 det ska du ikke være så redd for vettu, å skulle du være så uheldig å ødelegge noe så bytter du bare det også, da får du slått 2 fluer i en smekk:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå