mbrothe Posted January 17, 2007 Posted January 17, 2007 Kan noen som har gjort det før gi meg et hint om hvordan jeg får løsna plastdekslet på innsida av bakluka?
mbrothe Posted January 17, 2007 Author Posted January 17, 2007 ikke så ofte noen gjør dette skjønner jeg..
rams Posted January 17, 2007 Posted January 17, 2007 Har aldri fjærnet dette på min egen, men tar jeg ikke veldig feil er dette festet med plastnagler som utvider seg bak "stoppskivene" de går igjennom. I så fall er det bare å nappe dem ut med et flatjern, men beregn å måtte bytte en del.
mbrothe Posted January 18, 2007 Author Posted January 18, 2007 nei.. dette får jeg ikke til den vil bare ikke av.. Det vil ikke ene forhjulet heller for den del, hjulboltene ute, men hjulet sitter like fast.. har alufelgen rustafast eller? nei nå blir jeg snart sinna
E36Cab1 Posted January 18, 2007 Posted January 18, 2007 Spark/slå på ytterkant av hjulet,eventuelt bruk plastslegge på hjulet/felgen.
mbrothe Posted January 18, 2007 Author Posted January 18, 2007 nå har jeg klart det lurte på å koke sammen en lite diy med litt bilder jeg tok, er det interessangt tro? Det med hjulet skal jeg se på i mårra, men når jeg trilla ut av garasjen i dag var det en ukjent dyp lyd fra det hjulet når bilen trilla bakover (ikke fremover), lurer på hva det kommer av
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now