cocos22 Skrevet Mars 9, 2007 Skrevet Mars 9, 2007 lurer på å kjøpe e318i e36... har sett på flere modeller. vurderer en 91 mod og en 94 mod... 91mod koster 35000(http://www.autodb.no/cgi-bin/car/detail.pl?nr=1302700) og 94 mod koster 60000(http://www.autodb.no/cgi-bin/car/detail.pl?nr=1414599). Vet at 318i har hatt problemer med ventiltikking pga feilkonstruksjon. er det noen som vet om dette gjelder på 94modellene også? eller er det bare 91-92-93 mod som har feilkonsruksjon og som lett får ventiltikking?
babjorn Skrevet Mars 9, 2007 Skrevet Mars 9, 2007 denne ville jeg ikke kjøpt,ungdoms kjørt å ikke noe tøff eller pen,litt for harry..å av egen erfaring kjører ungdom hart http://www.autodb.no/cgi-bin/car/detail ... 700#bilder denne så mye bedre ut,men prisen syns jeg var ganske høy,får jo 318is-320i til denne prisen men pruting er jo lov men husk å sjekke heftelser,å det beste er å ta en naf test. http://www.autodb.no/cgi-bin/car/detail ... 599#bilder ps lykke til med bil kjøpe
cocos22 Skrevet Mars 9, 2007 Forfatter Skrevet Mars 9, 2007 mn dn 318i 91 modellen var ingenting feil på... eieren hadde skifta omtrent alt av slitedeler... helt strøken i lakken, ingen rust.. motoren var helt strøken... jentekjørt... dn 94 modellen ser ut som det er heftelser på... andre meninger?
babjorn Skrevet Mars 9, 2007 Skrevet Mars 9, 2007 oke da er den jo sikkert veldig bra,men di klistremerker å di baklyktene gjør meg litt bekymra men se nøye på den før du kjøper,sjekk nøye på julbuene å panser å bagasjelokke å front grill å neders på dørene,er veldig svak plass for rust å sjekk teppe inni for foktighet,prøv å kom undre teppe å se om det er noe rust på grunn av fuktighet.hvis takluke,sjekk denne.er en svakhet at disse ikke fungerer som dem skal bare kommer med tips
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå