pez Skrevet April 2, 2007 Skrevet April 2, 2007 antispinnen(asc) fungerer ikke har nlitt fortalt at det kan være en relè feil.. mener også på at abs'en ikke fungerer som den skal.. hvilkene releer er dette og hvor sitter de??
Toro Skrevet April 2, 2007 Skrevet April 2, 2007 Du må ta en diagnosetest på verksted for å finne ut av hvor feilen ligger. Det kan enten være en av de 4 ABS sensorene som sitter på innsiden av hvert hjul, eller det kan være selve styreenheten. Sensorene ligger på 7-800kr stykk, mens styreenheten koster rundt 7000,- ferdig montert.
Gunnleif Skrevet April 2, 2007 Skrevet April 2, 2007 Jeg fikk svar på at det var venstre fremme som ikke virket vis ikke asc, cruskontrollen virket. Den koster 1000 kr hos Bavaria på forus. Men har skiftet, men lysa er ikke slukket hos meg. Bilen er 523 00mod. Mvh Gunnleif
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå