Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Mannen heter Trond Tronsen og bor i kristiansand mener jeg på!!!

Vannvittig rått bygg!!!

Han kjøpte bilen av en kompis av meg som bor utafor molde!

Denne bilen gikk i molde i mange år med 745 turbo motor :) Gikk no godt den gangen også, men no e den berre helt syk :)

Skrevet
Her var det ikke noe tull! :wink: Hva koster et slikt bygg tro?

Hva det koster tør ikke jeg tenke på, men det er helt klart enkelte individer her på jorden( og i norge) som ikke går snarveier når de bygger bil, og virkelig gjør det ordentlig til gangs med en gang..

Kunne vært riktig så artig å sett denne bilen live ja 8)

Skrevet

Synd å ødelegge en ekte Hartge H35 mener jeg da. Kunne heller ha brukt ett vanlig E30 karosseri, men uansett ett imponerende prosjekt!

Skrevet

Han trond bor/bodde rett nedi høgget med meg der, mange år siden jeg har sett den bilen, men da jeg så den bilen komme kjørans ei gang, så var det heilt psyko og se, hørte han girte ut fra rundkjøring med lavt turtall opp til 3.gir så ga han bare på og da bare spant det og spant, på tørr asfalt, hvis han bor her enda så gleder jeg meg til å se den altså :D

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...