Krims0n Skrevet April 11, 2007 Skrevet April 11, 2007 Hei. Har et lite problem. jeg har en bmw 520i e34 1991mod og kjøpte meg felger til den. Men for og kunne sette på felgene forran må jeg benytte meg av spacere. Men da oppstår problemet, for når jeg kjører rundt med felgene og kjører i ca 80km/t begynner det å riste. Har funnet ut at felgene ikke sitter på navet med kunn i boltene. Felgene er 3 serie felger 18" men problemet kan løses ved å bruke spacere med senterring slik at felgene står oppå de. Noen som vet hvor jeg kan få tak i spacere med senterring? Takk for all hjelp. Mvh lasse.
bård Skrevet April 11, 2007 Skrevet April 11, 2007 Du kan jo ringe nordisk felgimport, de skal ha. Ellers går det jo å oppsøke et maskineringsfirma, de kan jo lage det for deg..
Quattrokiller Skrevet April 11, 2007 Skrevet April 11, 2007 Har ikke sjekket, men www.eiker.no feks har sikkert. Er nok lurt å skaffe det kjapt uansett.
Krims0n Skrevet April 12, 2007 Forfatter Skrevet April 12, 2007 greit. takk for hjelpen. Håper det lar seg fikse.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå