Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Har fortsatt en del deler igjen til bmw e30.

320i motor gått ca 200'. er den med fordeleren på siden. Pluggledninger er med. blei starta opp før den blei tatt ut. har litt annet også:

Speil (svart, kun venstre side med en sprekk), Sideblinkers (2 sett), Bremsevæsketank m/ bremsesylinder (abs), Spylervæsketank, Grill (uten nyrer), Originale bakdempere, originale fjører bak og en foran, Injection, Bremsekraftforsterker, Panser, Koffertlokk, venstre forskjerm, Pæreholdere til baklykter (ikke facelift), frontlykter(prefacelift) Bryter til varsellys og bryter til varmetråder + bryter til tåkelys. Ramma under motor med motorfester (husker ikke hva hele ramma heter), hele det lange styrestaget, Bensinpumpe, Fjærbein med hele demperen der foran med bremseskive(venstre side), Vindusviskermotor med stengene rundt, Fordelerlokk med pluggledninger, Luftmengdemåler. Alle delene er fra 320i men mye kan vel brukes om hverandre.

Kom med bud!

Skrevet

jeg har bare et da. med bremseskive og alt. skal ut å måle. tror ikke det er det. mener å huske det satt på en 320 men skal sjekke.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...