Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Biltema har vel en billig version, av "originale" deler er vel koed.dk billigst.....

Den eneste forutsetningen stortsett for å skifte denne selv er at du har mulighet til å komme godt til under bilen på en sikker måte....sonden er plassert på fremre del av eksosanlegget og er koblet på en kontakt i bakkant av motorrommet..... :wink:

Skrevet

jeg kjøpte Bredbandslambda fra DIYAutoTune.com

LC-1 med innstrument + software og alle deler 289 usd ble litt mere med sending men denne skal være grei 8)

ikke fått montert enda men er eget forum for innovative motorsports og følger med alt du trenger, finner noen billigere oxo som duger,

Trenger ikke lambda på orginal motor så lenge det ikke er fabriksmontert på orginal ecu. brukes mest ved tuning og opptimisering av forbrenning etc.

\K

Skrevet

Skal bytte fordi jeg tror den er gåen.

Er litt høy co og Den går litt opp og ned på tomgang rett etter man har slakka av gassen..

Skrevet

Jeg har koblet ut lambdaen jeg da jeg var lei av å kjøpe ny hele tiden. Å det har funket kjempebra. Har kjørt et halvt år nå uten den og ikke et eneste feilkakk.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...