Terje325i Skrevet August 15, 2007 Forfatter Skrevet August 15, 2007 http://www.putfile.com/pic.php?img=6266417 Skjønner ikke koblinga de på starter'n. Ser for meg fjernt ut. Men siden du har fikset dette så er det bra å vell. Skjekka relè ? prøvd å "tjuvkoble" deg på kablene som går fra tenningslåsen for å se om den fyrer når du lasker der? Var bare en kabel som var kobla feil på starteren som gjorde at dynamoen ikke ladet.angående relè og tjuvkobling, så har jeg ikke prøvd det. vet ikke hvilke relè jeg skal sjekke engang
Fliid Skrevet August 15, 2007 Skrevet August 15, 2007 hehehe, det jeg la merke til på koblingen på starteren Men du var så påstålig i posten at jeg ville ikke si no Hmm, hvilket relè du skal skjekke vet igrunn ikke jeg heller for å være helt ærlig. Lufta igrunn en tanke. Noen som vet det uten at jeg må bla opp i ditt å datt for å hjelpe til så ville det vært fint. Men prøv dette å "tjuvkoble" innpå kablene, altså, demonter tenningslåsen Omfattende, men da finner du ut om det er den som gir deg problemer.
Terje325i Skrevet August 15, 2007 Forfatter Skrevet August 15, 2007 hehehe, det jeg la merke til på koblingen på starteren Men du var så påstålig i posten at jeg ville ikke si no Hmm, hvilket relè du skal skjekke vet igrunn ikke jeg heller for å være helt ærlig. Lufta igrunn en tanke. Noen som vet det uten at jeg må bla opp i ditt å datt for å hjelpe til så ville det vært fint. Men prøv dette å "tjuvkoble" innpå kablene, altså, demonter tenningslåsen Omfattende, men da finner du ut om det er den som gir deg problemer.hehe, gikk litt fort i svingene under koblingen ja Skal se litt på tenningslåsen. Men er det mange ledninger som går innpå den? Er ikke biltyv akkurat
Fliid Skrevet August 15, 2007 Skrevet August 15, 2007 Hehe, har du Haynes så står det der mener jeg. (Bakerst, tegningene) Har ikke den forran meg akkurat nå.
Terje325i Skrevet August 15, 2007 Forfatter Skrevet August 15, 2007 har dessverre ikke den boka, men får prøve uten da
Fliid Skrevet August 15, 2007 Skrevet August 15, 2007 Info til videre mekking på bilen din.. Haynes er uunværlig ^^
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå