larskimo Skrevet September 26, 2007 Skrevet September 26, 2007 Venstre hovedlys er gåen, men det er ikke selve pæren, da jeg har prøvd den på andre siden. Får opp følgende feilmelding: Dipped beam left failure Kan det være sikringen, eller er denne for begge kjørelysene? Er det tenneren/ballasten? Har prøvd å røre litt på ledingene, men ingenting skjer. Her er et bilde av hele opplegget: Her er et bilde av lykten, hvor ligger ballasten?
Jonte Skrevet September 26, 2007 Skrevet September 26, 2007 Er det tenneren som ligger inni selve lykten?
larskimo Skrevet Desember 2, 2007 Forfatter Skrevet Desember 2, 2007 Fant ut hva feilen var, byttet styreenheten på venstre lykt, del 14: Så går det 1 uke, og når jeg skal starte bilen, så er HØYRE lykt gåen. Er dette vanlig? Begynner å bli passelig lei nå!
Bonden Skrevet Desember 2, 2007 Skrevet Desember 2, 2007 Feil med programvare ?.Hvis garanti på bil sett den inn på BMW verksted og finn ut hva som er feil,før det koster deg mye penger.
larskimo Skrevet Desember 2, 2007 Forfatter Skrevet Desember 2, 2007 Ingen garanti nei. Det må være høyre styreenhet som er gåen, slik som på venstre siden. Er det vanlig at disse to går "likt" på begge sider, slik som f.eks pærer? Bilen er gått 65.000km, skulle tro det holdt lenger enn det.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå