Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

hei. har en motor som har sitti i en e30 før og som jeg nå skal ha i min, men når jeg skulle bytte reg.reim så passet ikke den vanlige 127taggeren, så at det var 110 på den som satt der og den var litt lenger, er også et annet toppdeksel en det som sitter på min fra før(er flere skrue fester) så er det noen som kan gi en forklaring på detta så jeg får igang motoren snart :wink: ?

Skrevet

er noen slags ekstra fester på toppen, også er det standard 127tagg til venstre og den 110 taggeren jeg trenger til høyredsc00658tb9.th.jpg

dsc00656po9.th.jpg

må være noen luringer her som veit detta:P

Skrevet

i 85 skillet 85-86 kom dæm me en ny motor m20 altså. tili 85 var motoren på 125hk å etter skillet var motoren på 129 hk.

trur d va fårsjell på reg reima

si i fra noen her visdt æ tar feil

Skrevet

jeg tror ikke det er helt riktig for på mekonomen bla. så står det "e30 320 ej kat." 82-94 altså så er det samma reima til alle de vanlige e30'ene.. også dem etter 87 med kat. og motronic.. så slik jeg skjønner det så kommer motoren fra en annen serie ellerno:P

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...