Truls 87 Skrevet Januar 22, 2008 Forfatter Skrevet Januar 22, 2008 Takk for hyggelige tilbakemeldinger. Bilen er senket, for det står Eibach på fjærene. Men jeg er ikke sikker på hvor mye. Synes den er perfekt i den høyden. Så jeg klarte ikke trigge nysgjerrigheten din ? Min er også en 04 3,0 i samme farge som din og med aerodynamikkpakke. Hvis du vil se hvordan det ser ut på bilen, er det bare si fra. Bor og jobber i Osloområdet. Kunne vært artig å sett den "live" med aeropakka! Har du ettermontert dette selv? Har lurt på å gjøre det samme selv, men må spare litt penger også. Burde spare opp litt penger for å kjøpe meg leilighet etterhvert også, kan ikke bare ha fet bil:P
Super7 Skrevet Januar 22, 2008 Skrevet Januar 22, 2008 Han som tok den hjem fra Tyskland satte det på. Ikke montert bak ennå. I tillegg er det satt på hvite blink bak og på sidene. Foran får jeg se på etterhvert. Justerbart understell er også på. Hjulene på bildet er 19" CSL (repl). På vinteren har jeg 18" M6 (repl). Vent med leilighet til børsen har rast fra seg Send meg en PM om du vil ta en titt en dag.
Thomaz Skrevet Januar 22, 2008 Skrevet Januar 22, 2008 Hvor har du kjøpt di felgene? Pris? Altså Hartge felgene.. Har like i orginale.. Men di for man kun i lik bredde forran og bak.. Vil ha bredere hjul bak:)
Truls 87 Skrevet Januar 22, 2008 Forfatter Skrevet Januar 22, 2008 Hvor har du kjøpt di felgene? Pris?Altså Hartge felgene.. Har like i orginale.. Men di for man kun i lik bredde forran og bak.. Vil ha bredere hjul bak:) Jeg kjøpte mine felger på GS bildeler. Koster 2.487,50 kr per stk i 19" Ser ut til å ha god kvalitet og fin finnish. Spørs vel om dem tåler like mye når det kommer til hull i veien ol., men det får tiden vise.
Super7 Skrevet Januar 23, 2008 Skrevet Januar 23, 2008 Hvor har du kjøpt di felgene? Pris?Altså Hartge felgene.. Har like i orginale.. Men di for man kun i lik bredde forran og bak.. Vil ha bredere hjul bak:) Jeg kjøpte mine felger på GS bildeler. Koster 2.487,50 kr per stk i 19" Ser ut til å ha god kvalitet og fin finnish. Spørs vel om dem tåler like mye når det kommer til hull i veien ol., men det får tiden vise. Jeg hadde originale 19" CSL felger på først en E90 og så en E91. Kjørte i et hull i asfalten. Felgen sprakk Så kanskje replika er godt nok ? Særlig med tanke på pris.
Truls 87 Skrevet Juni 8, 2008 Forfatter Skrevet Juni 8, 2008 Etter at jeg nå har brukt bilen et par mnd + fått på nye hjul tenkte jeg det var på sin plass med noen nye bilder: Har vært 2 herlige uker med cabkjøring nå!!!
kazynor Skrevet Juni 8, 2008 Skrevet Juni 8, 2008 satan å kvass bil:) men litt merkelig at slike biler altid havner på en plen når det skal tas bilder
Truls 87 Skrevet Juni 9, 2008 Forfatter Skrevet Juni 9, 2008 Takk takk! Er en helt herlig bil! får ikke kjørt nok. Ikke lett å velge korteste veien hjem. Også går den jo ikke så aller verst heller Jeg synes de fleste biler gjør seg ganske godt på en gressplen. Blir også ganske fint gjennskinn i lakken fra gresset og plantene rundt... I tillegg er det jo veldig greit å kunne ta bildene hjemme i hagen
anders87 Skrevet Juni 10, 2008 Skrevet Juni 10, 2008 Stilig! Får mer og mer sansen for Z4, jo mer jeg ser dem Ser ut som en herlig bil og kjøre rundt i nå dette
Super7 Skrevet Juni 16, 2008 Skrevet Juni 16, 2008 Og hvis noen skulle ha lyst på lik bil som bimmerman, står min gamle til salgs hos Konghelle Bil
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå