bimar86 Skrevet Desember 21, 2007 Skrevet Desember 21, 2007 venstre nærlys mistet parklys for et par uker siden. så forsvant nærlyset også nå idag. pære og sikring er inntakt. noen som har en ide?
Gjest Skrevet Desember 21, 2007 Skrevet Desember 21, 2007 brudd i kabler. jeg har deler til salgs. om du skal trenge noe:)
Gjest Skrevet Desember 21, 2007 Skrevet Desember 21, 2007 brudd i kabler. jeg har deler til salgs. om du skal trenge noe:)
Fliid Skrevet Desember 21, 2007 Skrevet Desember 21, 2007 Skjekk nr. 20 på bildet, den er tredd inn i nr 22 som er gummien du vrir rundt for og få dette av bak lykten (når du skal bytte pære f.eks) Er en trepola plugg bak 20 som hører til ditt ledningsnett, mål spenning ut av denne pluggen, plugg det sammen igjen og mål på de som du setter på pærene. Da ser du sikkert fort at det er nr. 20 som er defekt. Har nå byttet på begge mine sider. (tipper det er den som er gåen hos deg og, denne delen lar seg ikke reparere så vidt meg bekjent på en ordentlig måte) Edit; Glemte å legge til bildet http://nettbutikk.gsbildeler.no/bilder/15220.gif
Os-Racing Skrevet Desember 21, 2007 Skrevet Desember 21, 2007 det samme skjedde på min for noken år sidan, da slutta også baklysa å lyse... dette kom rett og slett av at lysbryteren i kupeen var gåen. kanskje det er det samme problemet hos deg
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå