V1Nk3lDyR Skrevet Januar 19, 2008 Skrevet Januar 19, 2008 Bilen min stopper stort sett vær gang jeg vasker, det er en e36 318 1992. Det skjer som regel etter 1-2 min gange etter jeg har vasket den, kjenner først at den begynner å lugge litt, og deretter stopper den helt, så hender det at jeg får starta den igjen etter litt, men da går det 1-2 sek, høres da ut som den bare går på ett parr sylindere. Det rare er at etter ca 1 time, så er alt som før. Noen som har vært borti det samme? Er ikke noe problem å kjøre i regn. Har en anelse om at det kommer kondens innafor fordeler lokket, men hva trur dere?
Dirty Skrevet Januar 19, 2008 Skrevet Januar 19, 2008 sier seg selv , kommer vann til noe eletrisk noe setter også en finger på vann i plugghøler. eller fordelerlokket!
325ixturbo Skrevet Januar 19, 2008 Skrevet Januar 19, 2008 http://www.bimmers.no/viewtopic.php?p=5 ... ht=#589044 les litt på denne, tipper bilen din er 91mod?
Efen Skrevet Januar 20, 2008 Skrevet Januar 20, 2008 Er generel feil på nesten alle brukte biler når man vasker dem, pga no elektrisk eller no plugghøler som Dirtydicky sa. Var det samme med en bl bruttern hadde som jeg kjørte en del med, er bare å kjøre videre.. Det blir borte etter hvert.. uke els.. spørs hvor mye du kjører prøv å hold den litt varm så det ikke er noe som fryser på etter du vaska den.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå