Gå til innhold

AE/facelift til E39 - duggproblemer


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg monterte i dag disse lyktene fra GS bildeler. Resultatet ble meget bra!

9eyc6asi97ivzmp4z19f.jpg

Men jeg sitter igjen med etpar spørsmål.

1. Det fulgte med noen braketter under på de nye lyktene, disse byttet jeg ikke da de gamle passet. Er det noe forskjell?

2. Det fulgte med 2 stk relé av noe slag, merket 804-1A-C1. Noen som vet hva disse er til? Fant ikke noen plass til dem, og alt fungerer uten.

3. Etter et kvarters kjøretur var jeg tilbake i garasjen, og oppdaget at det var begynnt å dugge endel i begge lyktene. Har lest litt rundt, men kan ikke finne noe fasitsvar på hva man skal gjøre. Noen mener også at det er normalt at nye lykter dugger i begynnelsen. Noen andre som har hatt samme problem? Rart om det skal være noe galt med begge de nye lyktene. Jeg ser også at det er drenering i bunn på dem på samme måte som de originale jeg demonterte, så helt tette skal de uansett ikke være.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...