Bayas! Skrevet Januar 27, 2008 Skrevet Januar 27, 2008 Hva er det egentlig som er forskjellen her`? får en ial i diesel?
Bjørner Skrevet Januar 27, 2008 Skrevet Januar 27, 2008 Her har du oversikt over de ulike E38 modellene http://en.wikipedia.org/wiki/BMW_E38
Gunnar Skrevet Januar 27, 2008 Skrevet Januar 27, 2008 Hva er det egentlig som er forskjellen her`? L-utgaven har 15cm eller noe sånt ekstra plass i baksetet. Alt av forlengelsen er foretatt i bakdørene, ellers er alt likt. får en ial i diesel? En iAL er en bensindrevet lang utgave med automatgir, så nei, den kommer ikke som diesel. Dieselutgavene heter tds (for de tidlige) og d for de nyeste, og de får en A for automatgir og L for lang utgave. Tror aldri 725tds kom som lang utgave, men det gjorde nok 730d og 740d.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå