hauken Skrevet Mars 6, 2008 Skrevet Mars 6, 2008 hvordan er de mulig å få bakdekka til å slite jevnt? firhjulskontroll hjelper jo ikke...kommer du opp i 17" eller mer så er jo dekka utslitt på en sesong?
Bonden Skrevet Mars 6, 2008 Skrevet Mars 6, 2008 Hvis alle foringer og stager i orden og bakstillinga justeres til nøyaktige mål ofte litt i yttergrensen av fabrikksmål (den riktige veien) holder dekkene relatift bra (ikke ved grisekjøring) en kompis som jeg justerte for på E39 sedan kjører nå tredje året med samme 18" dekk og di er ikke utslitte på innsiden enda.
Mainn Skrevet Juni 4, 2008 Skrevet Juni 4, 2008 Kjører 3.dje året ( har passert 25000km ) på mine dekk nå, 235/45/17 Uniroyal Rainsport 1. De er rimelig jevnt og pent slitt. Jeg er nøye med å sjekk dekktrykket da. Men min E39 sliter bakdekka en del mer enn framdekka, men er kanskje naturlig.
Amzoch Skrevet Juni 4, 2008 Skrevet Juni 4, 2008 kordan dekktrykk bruker du i bakdekkene dine på 235/45-17
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå