MotorViagra Skrevet Juni 23, 2008 Forfatter Skrevet Juni 23, 2008 Film Skal ta med ordentlig kamera i morgen
E36Cab1 Skrevet Juni 24, 2008 Skrevet Juni 24, 2008 Hehe hørtes ut som en villkatt som står og freser Tatt ferie nå eller?
SondreLM Skrevet Juni 24, 2008 Skrevet Juni 24, 2008 Hehe hørtes ut som en villkatt som står og freser Tatt ferie nå eller? haha, det gjør faktisk det forresten, pent bygge! Gleder meg til å se mer!
MotorViagra Skrevet Juni 24, 2008 Forfatter Skrevet Juni 24, 2008 Hehe hørtes ut som en villkatt som står og freser Tatt ferie nå eller? Hehe Ikke noe ferie ennå, men holder på å flytte butikk lokale.
M3 Yngve Skrevet Juni 24, 2008 Skrevet Juni 24, 2008 Må bli ferdig med den gamle 5er`n nå da. Når skal du bremse`? Og fått trykke bort fra vannet``???
mrbatnes Skrevet Juni 24, 2008 Skrevet Juni 24, 2008 Hehe hørtes ut som en villkatt som står og freser tenkte akkurat på de samme
MotorViagra Skrevet Juni 24, 2008 Forfatter Skrevet Juni 24, 2008 Må bli ferdig med den gamle 5er`n nå da. Når skal du bremse`? Og fått trykke bort fra vannet``??? Hehe.. skal blit morsom å bli kjørt fra en gammel 5èr eller Nei da.. Satt på panser i dag, dumpen stanga. Så måtte bygge om trykkrøret litt. Blir prøvetur i morgen men tør ikke kjøre mye med tanke på feil tenning osv. Monterte bredbåndslamda i dag men er litt pysete med å kjøre før den er mappet. Har heller ikke fått tak i en spærre diff til denne, så da blir det å åpne diffen koke den og legge en god sveis inni der. Da spinner den på begge i værtfall Trykket i vannet er borte etter masse lufting, ble litt redd til å begynne med at toppen måtte av igjen.. da hadde jeg nok satt bilen på hylla litt. Men det ser lyst ut nå, tempen er fin mangler kun den nye 14" el vifta Snakket med Autocousult i dag, mulig de skal mappe den. Får svar i morgen av de. Vis de kunne gi meg en god pris så blir det mapping neste uke Vis ikke bærer det til sverige for mapping Tar med kamera i morgen og filmer litt
MotorViagra Skrevet Juni 29, 2008 Forfatter Skrevet Juni 29, 2008 Kommer så snart alt er i boks, venter på ny radiator og vifte.
OLEZZ Skrevet Juni 30, 2008 Skrevet Juni 30, 2008 Har tenkt på å få turbo opp i motorrommet selv. Er det bare å snu grenrøret da eller? Tror du det blir mye modding for min del eller? m tanke på cooler rørene osv. Kom det på det oljeretur. Hvor har du din?
MotorViagra Skrevet Juli 1, 2008 Forfatter Skrevet Juli 1, 2008 Er en del modifisering få å få til dette på e34 pga plassen. e34 har vedlig god plass så er ikke så stort problem der. Olje returen er i blokka
MotorViagra Skrevet Juli 3, 2008 Forfatter Skrevet Juli 3, 2008 Etter masse slit med varmegang i motor er det endelig bra. Men når bilen er varm (altså normal varm) så får jeg en rasle lyd i toppen/registeret mulg dette kan være kjedestrammeren.. Denne er selvfølgelig gammel Andre som har fått raslelyd av dette?
E36Cab1 Skrevet Juli 3, 2008 Skrevet Juli 3, 2008 Hadde det engang,men det var på en MB 190E,hehe...og da var det skjede-strammeren
mrbatnes Skrevet Juli 4, 2008 Skrevet Juli 4, 2008 Hadde det engang,men det var på en MB 190E,hehe...og da var det skjede-strammeren skjede strammeren ja hadde ikke vert så dumt det det du mener er kjedestrammern
E36Cab1 Skrevet Juli 4, 2008 Skrevet Juli 4, 2008 Skjede- eller kjedestrammer,begge 2 kan være nyttige til sitt formål :whoa: Blir denne å sjå på skauen eller?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå