bmw_roadkill Skrevet Mai 11, 2008 Skrevet Mai 11, 2008 la merke te radiatorn når jeg skulle fixe avkjølinga til dynamoen.. hele radiatorn var liksom helt bua under (ikke rett) hehe .. så selv at den hadde poppet ut av sporet sitt,og at det ikke er noe og gjøre med,uten å bytte den..?! han nevnte også at kompisen hans hadde radiator som hadde slått lekk pga dette,.. så han kjørte rundt med en vann dunk i bilen.. hm "føre var etter snar" er det sant at radiatorene på bmw er et dårlig produkt!? fler som har sett det?!
Ballder Skrevet Mai 11, 2008 Skrevet Mai 11, 2008 Dine antagelser stemmer fullt ut. Mange som har kokt både hue og motor pga. dem. Gjelder stort sett kun radiatorene som har innebygd ekspansjons tank etter mine erfaringer.
Dirty Skrevet Mai 11, 2008 Skrevet Mai 11, 2008 Stemmer. er noe dritt. men tror det ble fikset i de siste utgavene av e36
Oderschvank Skrevet Mai 11, 2008 Skrevet Mai 11, 2008 min radiator revna i bunnen for et par dager siden:(
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå