Qstein Skrevet Mai 15, 2008 Skrevet Mai 15, 2008 Har e36 et hovedrelee? som kan stoppe både bensinpumpe og tenning? Har en 93 e36 320 som verken pumpa sviver eller tenning. Har testa pumpa direkte på batteri og da funket det. Anyone? hjerne?
NiFtY Skrevet Mai 15, 2008 Skrevet Mai 15, 2008 sitter 3 stk reeler festet i sikringsboks i motorrom. ett av disse er til bensinpumpa. Har du sjekket at du har god jording? spesielt fra motor->karosseri.
Qstein Skrevet Mai 15, 2008 Forfatter Skrevet Mai 15, 2008 Det blå er til bensin pumpa, men er ikke det. Men ikke dumt med jordinga, har ikke sjekket. det. men hvorfor kutter den både bensin og gnist? Skjedde litt etterhvert dette så kan jo tyde på dårlig kontakt
Qstein Skrevet Mai 15, 2008 Forfatter Skrevet Mai 15, 2008 Kan det være veivsensor som fucker litt? et tips fra en kammerat
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå