Bonden Skrevet Mai 23, 2008 Skrevet Mai 23, 2008 På høyre side over batteriet ved siden av sikringene (også til bensinpumpe)
BiMdobbelvju Skrevet Mai 24, 2008 Forfatter Skrevet Mai 24, 2008 bensin pumpa står i tanken. jo vet det,, (litt dårlig beskrevet av mei men) men må jeg rive opp baksetene eller må tanken senkes ned eller?
Aroid Skrevet Mai 24, 2008 Skrevet Mai 24, 2008 bensin pumpa står i tanken. jo vet det,, (litt dårlig beskrevet av mei men) men må jeg rive opp baksetene eller må tanken senkes ned eller? ta ut matta i bagasjorommet så er det en lok som legger der som du må skru ut så kommer du til tanken. veldi enkelt
BiMdobbelvju Skrevet Mai 24, 2008 Forfatter Skrevet Mai 24, 2008 ta ut matta i bagasjorommet så er det en lok som legger der som du må skru ut så kommer du til tanken. veldi enkelt hm..den var nåkk ikke der du, snakke du e30 eller e39? det var ikke et eneste lokk under matta i kofferten, tok vekk matta og plastikken under matta. trur jeg venter på verkstedbok jeg,, får den på mandag
TheBirg Skrevet Mai 24, 2008 Skrevet Mai 24, 2008 På E39 kommer du greit til. Ta ut setebunnen i baksetet, så åpenbarer det seg et svart deksel som sitter festet med 3 skruer. Ta bort den så kommer du til bensinpumpen..... jeg brukte en stor vannpumpetang for å skru opp dekselet i tanken. Men det er nok mange måter å løsne det lokket.. (Jeg har Touring )
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå