Espenjoh Skrevet Juni 13, 2008 Skrevet Juni 13, 2008 Noen som har erfaring med 60/40 senk på en e36 touring å gjerne med bilder! Blir det for lavt foran?
Espen^^ Skrevet Juni 13, 2008 Skrevet Juni 13, 2008 en kamerar av meg har 60/40 på en e36 cab. ivertfall 60 framme. han har infinity front. den er veldig lav men spørs jo ka front du har da.
Espenjoh Skrevet Juni 13, 2008 Forfatter Skrevet Juni 13, 2008 en kamerar av meg har 60/40 på en e36 cab. ivertfall 60 framme. han har infinity front. den er veldig lav men spørs jo ka front du har da. Okei, ja blir nok ganske lavt foran:) Men ser bra ut da, hehe! Har en kamerat jeg også som har det på coupen sin, men litt spent på åssen det blir på min. Jeg har mtech front med den lille leppa under. Hadde vært fett hvis noen hadde bilder
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå