wicky124 Skrevet Juli 19, 2008 Forfatter Skrevet Juli 19, 2008 nå må ikke dere la emoene overta tråden min:p
kazynor Skrevet Juli 20, 2008 Skrevet Juli 20, 2008 Cheer up Emo Kid har sittet og pusla litt med denne emo tankegangen.. altså...er emo er en person som sipper og sutrer fordi det er ingen som liker han/hun, kler seg i svart og rødt, hører kun på Marilyn Manson og kutter seg... men så til ironien her...jeg , og sikkert de fleste andre, liker ikke emoer FORDI de kler seg i svart/rødt, hører kun på Marilyn Manson og kutter og gråter seg... hadde de gitt faen i det så hadde de sikkert fått noen til å like seg! Its a evil circle!
wicky124 Skrevet Juli 20, 2008 Forfatter Skrevet Juli 20, 2008 muahahaa..er sant..men er noen emoer som er morsomme..spess om man skremmer dem så blir de bare redde..kjipe å sloss mot:p
fish Skrevet Juli 20, 2008 Skrevet Juli 20, 2008 You're a poet and you did'nt know it... (The Adentures of Ford Fairlane. Mr. Rock and Roll Detective)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå